Pobjednik Nogometne Revije Veterana 40+!

Pobjednik Nogometne Revije Veterana 2020, koja je održana jučer (12.09.2020.) na stadionu Čizmovac u Ćoralićima grad Cazin, u kategoriji igrači 40+ je ekipa našeg Udruženja C-Liga Cazin. U konkurenciji tri momčadi Veterana naša ekipa u PRVOJ utakmici sa ubjedljivih 5-0 bila je bolja od ekipe NK Mladost Polje, Cazin, nakon čega je igrana druga utakmica između ekipa domaćina takmičenja NK Ćoralići i NK Mladost Polje, na kraju je slavila ekipa Mladosti sa ukupnih 5-3, te na taj način olakšala posao našoj ekipi, koja je u posljednjoj utakmici pokazala sportski karakter i ponovno slavila protiv možemo kazati domaćina ekipe NK Ćoralići sa 4-2. U našim redovima imali smo najbolje pojedince u svim kategorijama, što donosimo u nastavku priloga. Na kraju ostaje da se zahvalimo domaćinu na gostoprimstvu i dobroj organizaciji, te sudiskoj petorki koji su odradili odličan posao, a našim veteranima još jednom sve čestitke za pobjednika REVIJE 2020.

Najbolji pojedinici REVIJE 2020 :

– Igrač : Dino Račić, – Strijelac : Edin Halkić, 4 pogodka, – Vratar : Adis Draganović (SVI Team C-Liga Cazin)

Suci : Ervin Dželalagić (Prošići), Belmin Silić (Stijena), Anel Tahirović (Skokovi), Jasmin Čataković (Polje) i Smail Hadžić (Stijena)

Sportski pozdrav, C-Liga Cazin : 13.09.2020.godine